Eiropietes var tikai sapņaini nopūsties: cik gan formīga šī ķermeņa daļa ir latīņamerikānietēm! Šoreiz parunāsim par visnotaļ pievilcīgāko ķermeņa daļu. Un kā to izslīpēt bez skalpeļa pielietojuma.

Trāpīt desmitniekā: 5 labākie vingrinājumi tvirtākai pēcpusei

Pēcpuses nostiprināšana palīdz ne vien sabalansēt ķermeni un tādējādi pasargāt tevi no traumām… kā zināms, sēžamvietas muskuļi ir lielākā muskuļu grupa, tāpēc, nodarbinot tos, tiks veicināta maksimāla kaloriju sadedzināšana. Un šis process turpinās pat treniņam beidzoties.

Palēcieni uz kastes
Paaugstina sirds muskuļu saraušanās biežumu, stiprina pēcpusi un bicepsus.
Nostājies kastes priekšā, kājas – plecu platumā, rokas brīvi nolaistas gar ķermeni. Piesēd un, atsperoties ar abām kājām no grīdas, uzlec uz kastes. Maigi nolaidies, pietupienā saliecot kājas ceļos.
Un tā 20 reizes.

Sumo pietupieni
Strādā pēcpuse, kvadricepsi, iekšgurnu muskuļi.
 Nostājies taisni, kājas plecu platumā, purngali vērsti uz sāniem 45 grādu leņķī. Hanteli satver ar abām rokām vienā tās galā gurnu līmenī. Lēnām saliec kājas ceļgalos, un nolaidies dziļā pietupienā. Atgriezies sākotnējā pozīcijā un atkārto 25 reizes.

Vilkme
Pēcpusei un bicepsiem
Nostājies taisni, kājas plecu platumā, katrā rokā ņem pa hantelei un turi tās virs gurnu līnijas, plaukstas vērstas uz ķermeni. Mugura – taisna, ceļgali nedaudz saliekti, saliecies uz priekšu un stiepies kāju ikru virzienā. Lēnām atgriezies sākotnējā pozīcijā. Atkārto 20 reizes.

Izklupieni uz kastes
Piedalās pēcpuse, kvadricepsi (augšstilba muskuļi) un bicepsi.
Nostājies pretī kastei soļa attālumā, turot rokās pa hantelei sānos gar ķermeni. Noliec kreiso kāju uz kastes, nolaižoties izklupienā. Atsperies ar labo kāju no grīdas, un pārnes svaru uz labo kāju, paceļoties visā augumā uz kastes un atliec labo iztaisnoto kāju uz aizmuguri. Nolaidies atpakaļ izklupiena pozīcijā.
Atkārto 15 reizes katrai kājai.

Dziļie pietupieni
Pēcpusei un kvadricepsiem (jeb augšstilba muskuļiem). 
Nostājies taisni, kājas plecu platumā. Paņem katrā rokā pa hantelei un saliec pie pleciem, elkoņus izvirzot uz aizmuguri. Nolaidies dziļā pietupienā, it kā vēlētos piesēst uz zema krēsla: gurniem jābūt paralēli grīdai. Atgriezies sākotnējā pozīcijā un atkārto 25 reizes.

Zostaw komentarz

Uwaga: komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem.